Найчастіші запитання

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 11483
Скільки коштує стрибок з парашутом?

Ціни на стрибки з парашутом стартують від 700 грн і залежать від типу стрибка. Детальніше з цінами на стрибки можна ознайомитися на сторінці з прайс-листом http://rask.rv.ua/ceny-na-pryzhki-s-parashjutom-ua

Яка висота стрибка з парашутом?

Висота ознайомчого самостійного стрибка з круглим десантним парашутом Д-5 або Д-6 1000 м. Тандем-стрибок здійснюється з висоти 3000 м.

Де стрибнути з парашутом?

Стрибки авіаклубу відбуваються на аеродромі Воронів, який знаходиться на 33 км на схід від Рівного поруч із селом Воронів Гощанського району. Аеродром являє собою літне поле, на межі якого знаходиться житлове містечко.

Наскільки безпечні стрибки у тандемі?

Як і будь-який вид екстремального спорту, стрибки з парашутом у тандемі несуть певний ризик. Безпека стрибка залежить від повного дотримання правил безпеки тандем-пасажира і безумовного дотримання ним усіх настанов інструктора. Наші інструктори – це заслужені майстри спорту, за плечима у яких сотні успішних стрибків і приземлень. Проте дотримання всіх технік безпеки на борту і в повітрі є запорукою безпечного стрибка, наповненого задоволенням

Це безпечно – стрибати з парашутом?

Безпека стрибка в першу чергу залежить безпосередньо від стрибаючого спортсмена. Достатньо чітко дотримуватися всіх правил техніки безпеки, щоб звести ризики до мінімуму. Перевірка спорядження, строге дотримання правил поведінки у літаку і в повітрі, правильне відкриття парашуту і чітке дотримання техніки приземлення – це все впливає на безпеку стрибка і здоров’я спортсмена.

Що потрібно брати з собою на аеродром?

Якщо Ви плануєте приїхати на аеродром, щоб здійснити стрибок з парашутом, то Вам знадобиться зручне для приземлення взуття на грубій підошві і, бажано, з фіксацією гомілки. Для польотів на планері необхідно подбати про зручний одяг.

Як довго вчитися стрибкам з парашутом?

Все залежить від Вашої наполегливості в навчанні, старанності, а також від часу присвяченого навчанню. Якщо приїжджати на навчання лише вихідними днями, то всі програма курсу може зайняти від 1-го до 2-х місяців.

Що таке планер?

Планер — це безмоторний літальний апарат (за виключенням мотопланера), що підтримується у польоті за рахунок аеродинамічної підйомної сили, що виникає на крилі під час набігання потоку повітря.

Як планер летить без мотору?

При запуску планера зазвичай використовується літак, лебідка або буксирування автомобілем. Планер чіпляється тросом і підіймається на необхідну висоту. Після відчеплення він переходить у ширяючий політ. Тривалість польоту залежить від погодних умов і уміння інструктора зловити висхідний потік.

Де політати на літаку/планері?

Польоти авіаклубу відбуваються на аеродромі Воронів, що розташований на 33 км східніше міста Рівне, неподалік села Воронів, Гощанського району. Аеродром являє собою льотне поле, на межі якого знаходиться житлове містечко.

На яких літаках ви літаєте?

Політи відбуваються на французькому одномоторному низькомоноплані Socata Rallye.

Скільки коштує політати на планері?

З цінами на планерні польоти можна ознайомитися на сторінці з прайс-листом

Скільки коштує політати на літаку?

С цінами на польоти на літаку можна ознайомитися на сторінці з прайс-листом