Робота клубу 29 - 30 листопада

29 - 30 листопада клуб працює у звичному режимі. Запрошуємо усіх прийняти активну участь у стрибках і польотах. З огляду на погодні умови можливо крайні у цьому сезоні.

Присутні можуть висловити побажання стосовно подальшої роботи клубу у зимовий період.

Казарма і готель - опалюються.

Осінній суботник

В суботу на аеродромі Воронів оголошується осінній суботник. Прохання долучитися усіх не байдужих і спраглих до колективної праці спортсменів і гостей авіаклубу.

Початок роботи о 9:00.

Стрибки і польоти відбуватимуться за планом.

Сезон триває!

Сезон у Рівненському авіаклубі триває. Аеродром працює у звичному режимі. Кожні суботу та неділю відбуватимуться стрибки з парашутом та польоти. Сезон буде тривати доки дозволить погода.

Ловіть крайні теплі дні! Поспішайте на аеродром.

Осінні навчально - тренувальні збори

З 6 по 14 вересня на аеродромі Воронів плануються крайні в цьому сезоні навчально - тренувальні збори пілотів-планеристів.

При наявності льотної погоди, усі дні льотні.

Реєстрація за телефонами:

098 425 37 47

067 362 16 40

Авіаційне свято з нагоди Дня Молоді!

28 червня Рівненський авіаційно-спортивний клуб Товариства Сприяння обороні України, запрошує Рівнян та гостей міста на шалене свято з нагоди Дня молоді України.

З 14 до 19 години на головній площі міста Рівне відбуватиметься демонстрація авіаційної та парашутної техніки. Бажаючі зможуть поспілкуватись з справжніми підкорювачами неба - пілотами та парашутистами Рівненського АСК.

А найсміливіші зможуть записатися на стрибок з парашутом або придбати подарунковий сертифікат - чудовий подарунок для коханих та друзів.