Програма AFF

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 11831

ЩО ТАКЕ AFF
Навчання стрибкам з парашутом по курсу AFF – це сучасна програма прискореного навчання, завдання якої навчити людину техніці вільного падіння і виходу із будь-якої нестабільної ситуації в повітрі. За результатами навчання студент стає самостійним парашутистом з базовими навичками поведінки на борту літака, в повітрі і на землі, керування парашутом типу "крило". Це значно ефективніше класичної програми навчання самостійним стрибкам і на сьогоднішній день це найпопулярніша програма серед парашутистів-початківців.

В процесі проходження AFF студент потрапляє у реальні умови стрибків, освоює техніку відділення від літака, поведінку у вільному падінні, вчиться самостійно розкривати парашут і безпечно приземлятися. Під час навчання студент використовує парашутну систему такої ж конструкції як і спортивна, з єдиною відмінністю – у ній встановлена система автоматичного відкриття парашуту, що робить стрибки для спортсменів-початківців ще більш безпечними. Окрім того парашутна система обладнана системою контролю висоти та примусового розкриття запасного парашуту для екстрених ситуацій.

Курс навчання AFF студент проходить з двома інструкторами, які постійно перебувають поруч з ним і в повітрі і на землі. Перші рівні навчання інструктори триматимуть студента за систему, дозволяючи йому відпрацьовувати у повітрі лементи вільного падіння і контролювати розкриття ним парашуту. Така система навчання дозволяє студенту відчувати менше психологічне навантаження під час стрибка і професійно працювати над своїми помилками.

Щоб навчання проходило ефективно, студенту надаються дидактичні матеріали та відео уроки, які наочно демонструють як правильно керувати своїм тілом під час польоту, як тримати баланс, як працює парашутна система і як нею керувати в повітрі і на приземленні. Окрім того, під час практичних занять однин з інструкторів веде відео зйомку польоту, яка дозволяє в подробицях розібрати всі тренувальні елементи і проаналізувати помилки до того як приступити до наступного етапу навчання. Чим відповідальніше до навчання ставиться студент і чим ретельніше він готується до наступного стрибка, тим швидше проходить курс, що значно економить ресурси на його проходження.

 

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Вся програма курсу складається з 3-х етапів і 8-ми рівнів. Останній рівень при успішному закінченню навчання завершується сертифікацією спортсмена

ЕТАП 1 Перші навички. Рівень I-III. Цей етап дає студенту базові навички вільного падіння. Він складається з 3-х рівнів, під час проходження яких студент вчиться безпечно відділятися від літака, тримати правильне положення тіла у вільному падінні, самостійно контролювати висоту за показниками висотоміру, розкривати парашут і керувати ним у повітрі і на приземленні.

Спершу всі тренування проходять на землі у спеціальних класах, де студент вивчає теоретичну частину стрибка, на тренажерах імітуватиме свою поведінку в повітрі і відпрацює навички поведінки у нестабільних ситуаціях. Після того, як інструктор переконається, що всі теоретичні навички студентом засвоєні – студент здійснить свій перший стрибок з двома інструкторами. Навчання наступним рівням проходить аналогічно.

ЕТАП 2 Маневрування. Рівень IV-VII. До цього етапу студент підходить лише по завершенню попереднього і успішного засвоєння перших трьох рівнів навчання. Починаючи з 4-го рівня студент виконує стрибки з одним інструктором і в результаті повинен самостійно відділятися від літака і самостійно стабілізувати своє положення у просторі.

Цей етап ставить перед студентом завдання відпрацювати навички маневрування у вільному падінні. Для цього протягом 4-х рівнів він буде вивчати техніку маневрування і на практиці виконувати розвороти в повітрі, сальто, горизонтальне переміщення по горизонталі у вільному падінні і "розбіжку" - обов’язковий елемент будь-якого самостійного стрибка. 

Цей етап є одним із найважливіших для студента, оскільки вчить студента орієнтуватися у повітряному просторі, безпечно стрибати з іншими парашутистами, впевнено коритуватия парашутом у будь-якій ситуації і правильно приземлятися на аеродром у задану точку. По суті – він готує студента до самостійного парашутного життя з повним дотриманням правил цього спорту.

ЕТАП 3 ЛІЦЕНЗУВАННЯ. Рівень VIII. Сертифікація. На цьому рівні студентом закріплюються всі засвоєні ним навички для присвоєння звання Парашутиста класу «В». Студент повинен виконати комплекс самостійних (без інструктора) стрибків, які є завершальним етапом «Прогрессуючої програмы» AFF-8. Цей комплекс стрибків повинен покращити навички студента у вільному падінні і на приземленні, дати йому основи парашутної групової акробатики, навчити самостійно укладати парашут, перевіряти спорядження.

Після виконання самостійних стрибків студент робить сертифікаційний стрибок з оператором, у процесі якого демонструє всі надбані ним на курсі навички і вміння. При успішному виконанні завдання студент отримує звання Парашутиста класу "В" і може далі продовжувати навчання по курсу RW для навчання груповій акробатиці і можливості стрибати у групі парашутистів для побудови формацій. 

 

З ЧОГО ПОЧАТИ НАВЧАННЯ?
Для проходження курсу AFF, необхідно заздалегідь нам зателефонувати або залишити Заявку на проходження курсу. Після чого ми передзвонимо Вам і уточними можливість навчання. По приїзду на аеродром Вам необхідно буде зареєструватися, заповнити анкету, пройти медичний огляд. Вас представлять інструктору, який буде контролювати весь етап навчання.

Навчання курсу AFF займає кілька днів, тому потрібно заздалегідь розпланувати дні занять та узгодити їх з інструктором. Повний комплект спорядження буде наданий Вам на весь курс навчання. Дидактичні матеріали можна завантажити на нашому сайті.  

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ НАВЧАННЯ?
Вам потрібно взяти паспорт, зручний для навчання одяг, блокнот для записів і ручку. Окрім того, якщо Ви приїжджаєте здалека, то необхідно заздалегідь домовитися про варіанти проживання у клубі у разі перебування на території дропзони протягом кількох днів.

 

ОБМЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
Обов’язковою умовою допуску до стрибків є хороший стан здоров’я. Ми не рекомендуємо стрибати, маючи хвороби серця, психічні розлади, вагітність, проблеми опорно-рухової системи. Також до стрибків не допускаються діти до 8-ми років.

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
У нашій бібліотеці  Ви можете завантажити всі необхідні для навчання матеріали.

 

ЦІНИ
Ознайомитися із вартістю проходження курсу стрибків з парашутом по класичній програмі можна на сторінці Ціни на стрибки

 

 

 

БАЖАЮ ПРОЙТИ КУРС НАВЧАННЯ!

 

Вкажіть разом з країною

Телефон бажано вказати з кодом міста