Стрибки з парашутом

Категорія: Статьи
Четвер, 25 лютого 2016 г.
Переглядів: 60225

 

ЩО ЦЕ?
Парашутизм «скайдайвинг» — це один з видів екстремальних видів спорту, який за емоціями і враженнями перевершує всі інші. Стрибок з парашутом об’єднує в собі свободу польоту, силу духу і, звісно ж, - неймовірний сплеск адреналіну.  Сучасний парашутний спорт – це неймовірно красиві дисципліни, які стають доступними не лише запеклим екстремалам, але й тим, хто вперше вирішив підкорити небо.

 

ВИДИ СТРИБКІВ

Стрибки з парашутом бувають різних форматів:

ТАНДЕМ СТРИБОК - це найбезпечніший споіб здійснити парашутний стрибок. Під час стрибка Ви будете в одній підвісній системі у парі з досвідченим інструктором. Після відділення від літака Ви матимете близько хвилини часу, щоб насолодитися вільним падінням. А після розкриття парашуту — вдосталь насолодитися околицями, повільно знижуючись під крилом парашуту. Детальніше про стрибки у тандемі

 

САМОСТІЙНИЙ СТРИБОК З ПАРАШУТОМ - такий стрибок здійснюється з парашутом Д-5 або Д-6. Вільне падіння майже відсутнє. Через 3 секунди після відділення від літака, прилад сама введе парашут в дію. Проте, перед тим, як насолодитися спуском під білосніжним куполом і приголомшливою дозою адреналіну, Вам доведеться самостійно зробити крок у безодню з відкритих дверей літака на висоті 800 м.

 

СТРИБКИ ЗА КЛАСИЧНОЮ ПРОГРАМОЮ - для того, щоб стати спортсменом так завної «класичної» схеми підготовки, Вам необхідно пройти курс теоретичної підготовки і медичну комісію. Стрибки будуть відбуватися відповідно з програмою навчальної підготовки спершу на круглих десантних парашутах Д-5, Д-6, Д-1-5у. З кожним стрибком спортсмен буде оволодівати мистецтвом вільного падіння і вчитися керуванню куполом. Після досягнення певного рівня підготовки, спортсмен буде допускатися до нових типів парашутних систем аж до освоєння парашуту типу «крило». З освоєнням нових типів буде удосконалюватися майстерність спортсмена, меж якій, як відомо, не існує.

 

AFF - прогресивний курс навчання вільному падінню. Сучасна методика розроблена для проведення інтенсивного індивідуального навчання студентів, бажаючих надалі займатися парашутним спортом. Включає в себе теоретичну і практичну підготовку. Кожен стрибок виконується самостійно, проте під безпосереднім наглядом і за участю досвідчених інструкторів. Тривале вільне падіння дозволяє максимально ефективно використовувати кожен стрибок. Час навчання програмі AFF: 12 годин теорії і 10 парашутних стрибків.

 

Всі вищезгадані стрибки належать до так званих навчальних стрибків, які здійснюють «першоразники» - люди, які вперше випробувати власну витримку і полоскотати свої нерви. Спортсмени-парашутисти, які професійно займаються парашутними стрибками, змагаються у різноманітних дисциплінах, таких як купольна акробатика, фрістайл, вінгсьют фланг, пара-скі, СВУП, групова акробатика, стрибки на точність, індивідуальна акробатика, скайсьорфінг. Кожна дисципліна по своєму прекрасна і вимагає високого рівня підготовки спортсмена. Рівень майстерності у парашутному спорті так же, як і в будь якому іншому виді спорту, шліфується роками і великою кількістю стрибків.

 

ЯК СТРИБНУТИ З ПАРАШУТОМ?
Для проходження курсу, необхідно заздалегідь нам зателефонувати або залишити Заявку на проходження курсу. Після чого ми передзвонимо Вам і уточнимо можливість навчання. По приїзду на аеродром Вам необхідно буде зареєструватися, заповнити анкету, пройти медичний огляд. Ви познайомитеся з інструкторами, які будуть контролювати весь етап навчання. Гарний настрій – обов’язковий!

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СТРИБКА З ПАРАШУТОМ?
Для реєстрації на дропзоні (аеродромі) Вам необхідно мати з собою паспорт.  Також знадобиться зручне взуття на товстій підошві. Якщо Ви плануєте здійснити самостійний стрибок з парашутом, то розраховуйте на тривале перебування на дропзоні, оскільки необхідно пройти навчання, яке триватиме декілька годин.

 

ОБМЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
Обов’язковою умовою допуску до стрибків є хороший стан здоров’я. Ми не рекомендуємо стрибати, маючи хвороби серця, психічні розлади, вагітність, проблеми опорно-рухової системи. Також до стрибків допускаються діти від 10-ти років.

 

ПРИЇЖДЖАЙТЕ З ДРУЗЯМИ!
Щоб Ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами на аеродромі є затишне кафе, де можна смачно поснідати, перекусити чи відзначити стрибок і де Ваші друзі проведуть час протягом Вашого навчання. Також для бажаючих лишитися на ночівлю є готель з душевими кімнатами та туалетами, зручний паркінг, місця під кемпінг і намети. У холодну пору року всі приміщення опалюються.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу чи колезі – найкращий подарунок це "Подарунковий сертифікат" на стрибок чи політ на планері або літаку. Про такий подарунок мріють майже всі, але далеко не кожен наважиться придбати його самостійно. Здивуйте іменинника! Подаруйте йому мрію! Вартість сертифікату так ж, як і вартість самої послуги. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту придбання. Детальніше про подарункові сертифікати

 

ЦІНИ

Ознайомитися із вартістю трибків з парашутом можна на торінці Ціни на стрибки

 

ДОЇЗД
Як доїхати зі Львову, Києва, Харкова,Дніпропетровська, детально описано на сторінці Контакти

 

 

 

ХОЧУ СТРИБНУТИ З ПАРАШУТОМ!

 

Номер краще вказувати з кодом міста/країни