Польоти

Категорія: Статьи
П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 40773

Planery6.jpg

 

 

Рівненський авіаційно-портивний клуб — це місце, де здійсняться Ваші найзаповітніші мрії про підкорення неба. Польоти на літаку у Рівному і польоти на планері у Рівному тепер доступні кожному.

Ставши гостем аеродрому, Ви зможете насолодитися красою безмежного океану неба, торкнутися рукою до хмар і стати одним з небагатьох удостоєних високої честі – називатися авіаторами.

Planery1.jpg

Наші досвідчені інструктори та пілоти зроблять Вашу поїздку на наш аеродром найкращою пригодою у Вашому житті – вони піднімуть Вас у небо і покажуть світ з висоти пташиного польоту. І неважливо, скільки разів до цього Ви були в небі – це політ Ви не забудете ніколи.

Planery4.jpg

Повірте, політати на планері з все своє життя вдається не кожному. Це унікальний за конструкцією літальний апарат, вишуканий і безшумний, що ширяє у небі як птах, здіймаючись на потоках повітря і м’яко плануючи між хмар. Вам потрібно це відчути!

 


Planery4.jpg

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу або колезі – кращий варіант – це Подарунковий сертифікат на політ на планері чи літаку, або стрибок з парашутом. Про такий подарунок мріє багато хто, проте, далеко не кожен наважиться придбати його собі. Здивуйте іменинника! Подаруйте йому мрію! Вартість сертифікату така ж як і вартість самої послуги. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту його придбання. Детальніше про подарункові сертифікати