Розбірка планерів

Шановні члени Рівненського АСК у кого є можливість 17-18 грудня долучитись до розборки планерів? Будемо дуже вдячні.

Увага КОНКУРСИ!

Рівненський АСК проводить конкурси у соц мережах

Фейсбук https://www.facebook.com/AirRivne/

Вконтакті https://vk.com/voronivairfield

Умови конкурсів прості! У вас є можливість виграти подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом або політ на планері!

Навчання з медичної допомоги

Друзі!

Керівництво Рівненського АСК дбає про безпеку своїх спортсменів і дарує усім бажаючим можливість БЕЗКОШТОВНО пройти семінар на тему: "Перша медична допомога при заняттях екстримальними видами спорту". Семінар буде проводитись організацією "Захист патріотів".

Заняття:

  1. П’ятниця 26.08.2016 з 12.00 по 18.00 (Теорія)
  2. Субота 27.08.2016 з 08.00 по 12.00 (Практика на тренажері)

Група на навчання 10 чоловік, кількість місць обмежена.

13 - 14 Серпня

Авіаційна родина поповнилася двома пілотами.

В суботу, 13-го серпня, перший свій самостійний політ здійснив Сергій Максимчук і отримав позивний 99015, а в неділю вранці вилетів самостійно вперше Максим Кундос із позивним 99077.

Нехай всі числа будуть для вас щасливими, небо погожим, літайте безпечно і впевнено! Попереду у вас багато тяжкої, але цікавої льотної праці - нехай вона приносить багато задоволення і гарних результатів!!

Вітання інструкторам та подяка за переданий досвід, пильний нагляд та довіру!

05 - 07 Серпня

Вихідні виявилися насиченими на стрибки і польоти. Завдяки злагодженим діям усіх членів молодої команди авіаклубу, вдалося повноцінно відпрацювати увесь запланований об’єм.

05 Серпня - розпочалася підготовка першої AFF групи. Спорядили спортсмена Рівненського авіаклубу - Буркуна Антона, на Чемпіонат з планерного спорту у Вінниці.

06 Серпня - розпочали польоти з 10:00 ранку, щоб встигнути відпрацювати найбільш насичену частину польотів до полудневої спеки. Далі - ознайомчі і навчальні польоти в районі аеродрому, стрибки спортсменів і студентів AFF курсу.

07 Серпня - безліч ознайомчих польотів з гостями аеродрому. 7 тандем стрибків, AFF, спортсмени.

Нагадуємо, що клуб перейшов на звичний режим роботи П’ятниця-Субота-Неділя. До зустрічі на аеродромі!

Новини клубу

Вітаємо з Міжнародним Днем парашутиста! Сьогодні наш клуб отримав нового керівника. Це спортсмен-планерист Кособуцький Олексій. Оголошуємо про відновлення спортивно-льотної діяльності вже цими вихідними днями. Запрошуємо всіх бажаючих стрибати та літати разом з нами.

На аеродромі Воронів пройшов суперфінал «Сімейних перегонів». ОСББ»

В селі Воронів Гощанського району, на базі Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України, відбувся фінал шостого сезону обласної спортивної гри «Сімейні перегони». ОСББ».

Подібні заходи проводяться з метою стимулювання жителів області до активного сімейного дозвілля, пропагування здорового способу життя, рухових активностей і залучення населення до нового і регулярного формату відпочинку.

Загальне керівництво проведенням заходу здійснює управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, управління освіти і науки Рівненської ОДА, Рада голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Рівне і Рівненської області та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Цього разу до фіналу дісталися 7 команд, котрі вже мають досвід успішних виступів на подібних змаганнях. Однак, легкою прогулянкою ігри не стали ні для кого. Досвідчені спортсмени, люди зі сфери фізичної культури та спорту і навіть спортсмени-олімпійці, зійшлися в боротьбі за перемогу. Протягом всього фіналу учасників супроводжувала похмура погода, але це ніяк не вплинуло на атмосферу заходу. Попри емоційну боротьбу на доріжках, поза спортивним майданчиком всі учасники стали хорошими друзями і провели вихідний день в товаристві таких самих фанатів активного дозвілля.

Змагання розпочалися з традиційного виконання Гімну України, після чого команди пройшли жеребкування і взялися за виконання завдань. Першим конкурсом, котрий підготували організатори, було інтелектуальне завдання на спортивну тематику. Потім на учасників чекали естафети «Змійка», «Біатлон», «Фітбол», «Тріо м’ячів» та «Літаючі кільця».

Всі без виключення учасники добре проходили дистанції, але в загальному підсумку золоті нагороди зуміла вибороти сім’я Вавуліч (м. Рівне), зовсім трохи їм поступилася команда Левенець-Шолопак (м. Рівне), третя сходина п’єдесталу підкорилася команді Приходько-Лапхан (м. Дубно), четверте місце здобула сім’я Писак (Рівненський р-н), на п’яте місце здійнялася команда Савчук-Кучмей (м. Дубно), шостою стала команда Буцька-Орлова (Здолбунівський р-н) а сьоме місце посіла сім’я Михаревич (Сарненський р-н). Окрім учасників на заході була присутня волонтерка «Корпусу миру» з США, котра прибула з групою підтримки Здолбунівського району.

Всі учасники суперфіналу отримали цінні призи від організаторів а переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, призами і сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та польотами на літаку від Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України.